Yaşam Koçluğu

  • Kendinizden memnun değilseniz
  • İlişki kurmada zorlanıyorsanız
  • Sevgili özlemi çekiyorsanız
  • Maddi sorunlarınız varsa
  • Sürekli mutsuz hissediyorsanız

YAŞAM KOÇUNUZA DANIŞIN!

Yaşam koçunuz 24 saat telefon başında hizmetinizdedir.

Üye değil misiniz?

YENİ ÜYELERE FIRSAT...
İLK BEŞ DAKİKA KONUŞMANIZ SADECE 1 EURO !
Şimdi ücretsiz üye ol, ilk yüklemende %30 BONUS kazan!

Danışmanınız Yazıyor

Sıkça Sorulanlar

Facebook

Meltem danışmanımızı hep sevgi ile hatırlayacağız

Aynalarla Enerji Terapisi

Aynalarla Enerji Terapisi

Aynalarla Enerji Terapisi

Aynalar enerjiyi hapsetme özelliğine sahiptir. Bu yüzden üzerimizde ciddi etkileri vardır. Bunların bazılarını bilmeyiz, bildiklerimizi ise fazla önemsemeyiz..
Aynaların hayatımız üzerinde olan etkilerine bir kaç örnek vereceğim. Bunları uygulamaya başlarsanız etkilerini kısa zamanda fark edecek ve şaşıracaksınız .

Gözlerimiz, vücudumuzun ayna görevini yapan organıdır bir nevi.
Gördüğünü unutmaz... unutsa dahi yeri geldiğinde yeniden hatırlar. Şimdi sizlere önereceğim birkaç çalışma mucizelere tanık olmaya hazır olun...
Bu çalışmalar önce çok saçma ve basit gelebilir (başta bana da öyle gelmişti) fakat sizde benim gibi şaşıracaksınız. Bu uygulamaları inanarak yada inanmadan yapabilirsiniz. Şaka gibi görüp dalga geçerek yapsanız bile sonuç değişmez. Bilinçaltınız bunun şaka mı ciddi mi olup olmadığına bakmayacaktır. Size anlatacağım bu yöntemi 21 gün boyunca yapmalısınız. Sonuçlarını ise 21 gün dolmadan görmeye başlayacaksınız. Haydi başlayalım... :)

Her Sabah uyanınca ellerinizi ve yüzünüzü yıkayıp banyonuzdaki aynayı sirkeli su ile silin. Bu yöntemle aynada biriken enerjiyi temizlemiş olursunuz. Daha sonra aynada kendi gözlerinizin içine sevgiyle bakın ve.

"Günaydın nasılsın? Seni çok seviyorum. Bu günün çok güzel olmasını seçiyorum" deyin...
İşte bu kadar. :)
Bunu bana üstadım söylediğinde içten içten güldüm ama söz verdiğim için yaptım da. İlk gün çok saçma geldi bu yaptığım... "Deli gibi kendime günaydın diyorum, daha neler" diye düşündüm.
İkinci gün, işi iyice dalgaya vurup bu çalışmayı yaptıktan sonra bir de kendime göz kırptım :))

İyiden iyiye cıvıttığıma karar verdim ve bunları yaptığımı özür dileyerek üstadıma anlattım. Ben tepkisini beklerken, üstadım bana şunları söyledi:
-Harıkasın Meltem ! Lütfen böyle devam et . Sakın vazgeçme ..)
Şaşırdım tabii ki ama devam ettim. Ne mi oldu ?
Çok kısa süre içinde mucizeler yaşamaya başladım. Küçük büyük bir dolu değişik ve güzel şeyler oldu hayatım da, şükürler olsun  
Bu çalışmaya başladığınızda bir not defteriniz olsun. İlk günden itibaren bir tutun, o gün hayatınızda ne gibi bir değişiklik oldu yazın . Sonra bunralar tekrar okuyup farkı görün ve mutlu olun.

Dilerim her gününüz bir öncekinden daha mutlu ve güzel geçer....

Bu yazı ikimizz.tv şef danışmanınız Meltem tarafından yazıldı...

 

Yorumlar


Geri

Datenschutzeinstellungen

Wir nutzen Cookies auf unserer Website. Einige von ihnen sind essenziell, während andere uns helfen, diese Webseite und Ihre Erfahrung zu verbessern.

Portalsystem by flexportal.de