Yaşam Koçluğu

  • İşinizden memnun değilseniz
  • İlişki kurmada zorlanıyorsanız
  • Sevgili özlemi çekiyorsanız
  • Maddi sorunlarınız varsa
  • Sürekli mutsuz hissediyorsanız
  • BİR YAŞAM KOÇU SEÇİN!

Yaşam koçları 24 saat telefon başında hizmetinizdedir.

Nasıl Arayabilirim

"yeni üye ol" bölümünden ücretsiz üye olabilirsiniz. Üye olunca kredi kartı, Sofort Klarna veya Paypal ile kredi satın alarak, nerede olursanız olun, danışmanlarla kendi tarifelerinden telefon bağlantısı kurabilirsiniz. Tüm kişisel bilgileriniz gizli kalacaktır. Danışmanın “Arama Başlat” butonuna basarak komutları izleyin, telefonunuz çalacak ve danışmanınız size bağlanacak.
Danışmana özel fiyat tarifeleri ve indirimlerden yararlamak için Ücretsiz üye olun!

Üye değil misiniz?

YENİ ÜYELERE FIRSAT...
İlk konuşmanızın dakikası yanızca 10 cent.
(En çok 10 dakika)
Şimdi ücretsiz üye ol,
ilk yüklemende %30 BONUS kazan!

Danışmanınız Yazıyor

Sıkça Sorulan Sorular

Danışman Ara

Güncel Duyurular

Danışmana PUAN vermek ve YORUM yazmak ister misiniz?

Konuşma yaptığınız danışmana her konuşma için puan verebilir, yorum yazabilirsiniz.

Bunun için en az 3 dakika konuşmuş olmalısınız.

Konuşmadan sonra 90 gün boyunca puan ve yorum seçeneği açık kalır, sonra kapanır.

Günde en çok 3 yorum yazabilirsiniz. Fazlası için ertesi günü beklemelisiniz.

Konuşmalarım sayfanızda, yorum yazabileceğiniz konuşmalar "Puan ve Yorum" altında görünür:

Eğer konuşmalarım sayfanızda bir konuşmanın Puan ve Yorum bölümü boş ise, o konuşmaya puan veremez ve yorum yazamazsınız.

 

Her kredi yüklediğinizde, yüklediğiniz miktara göre ücretsiz dakika ve bonus kredi kazanabilirsiniz:

%30 bonus olduğundan, ilk yüklemenizde daha fazla yüklemeniz avantajlıdır.

 Yardım

Yükleme seçeneğinde ne kadar ek dakika kazanacağınızı görebilir, yükleme miktarınızı ona göre belirleyebilirsiniz. Unutmayın, krediniz bitince danışmanınız konuşurken telefon kesilirse, tekrar aradığınızda danışmanın size tekrar yoğunlaşması da zaman alabilir.

Biz kimiz?

Yıllarca televizyonda canlı yayınlarda verdiğimiz ve yüzbinlerce kişiye ulaşan hizmetimizi, kurduğumuz Internet platformunda sürdürüyoruz. Avrupa'nın ilk Türkçe fal danışmanlık televizyon programlarının yapımcısıyız. Yine Avrupa'nın ilk interaktif Türkçe astroportalını kuran şirketiz. Teknik altyapımız, bu konuda Almanya'nın en gelişmiş altyapı ve donanımına sahip hizmet sağlayıcıları tarafından kurulmuş ve işletilmektedir.

 

Bazı diğer platformlar gibi sistemimizi yapay zeka ile yönetmiyoruz. İnsan unsurunu ön plana alıyoruz.

Gizliliğin ve kişisel bilgilerin korunmasına çok değer veriyoruz.

Tüm danışmanlarımız gerçek kişilerdir. Başkalarına ait fotoğraf kullanmazlar. İsimleri gizlidir, paylaşmamaları kuralımızdır.

Danışmanlarımızı büyük bir titizlikle seçiyoruz. Gelen başvuruları dikkat ile değerlendiriyor ve adayların deneyimleri, referansları ve sertifikaları olmasına önem veriyoruz. Kendileri ile eğitim ve deneme sürecini tamamladıktan sonra çalışmaya başiıyoruz.

Güvenmediğimiz, inanmadığımız adayları aramıza almıyoruz. Danışmanlarımız bizim için aile fertleri gibi değerlidir. Birbirlerini çoğunlukla kişisel olarak tanımazlar ve özel iletişim kurmazlar. Arayanların bilgilerini kesinlikle paylaşmaz ve hiç bir zaman bilgi alışverişi yapmazlar. Birbirlerine olan saygıları tamdır. Hiç bir danışmanımız arayan kişiye konusu dışında özel bilgi vermez, reklam veya tanıtım yapmazlar.

Siz arayanların en iyi hizmeti alabilmesi için sürekli işimizin başındayız.

Aradığınız danışman, sizin üye olurken girmiş olduğunuz bilgileri ve telefon numaranızı göremez. Sadece görebildiği sizin belirlediğiniz takma adınızdır. Onu da ancak konuşmanızdan sonra görebilir. Önce değil.

Eğer ki sizi sesinizden tanıdıysa, bilgilerinizi gördüğünü düşünmeyin. ikimizz.tv platformu gizlilik ve dürüstlük prensibine bağlıdır.

  content/yildizfali4.jpgBir sorununuz, bir sıkıntınız olduğunda, anlatacak veya paylaşacak bir kimse bulamadığınızda, bulsanız bile çekindiğinizde, ikimizz.tv uzman danışmanları size yardımcı olmaya hazır olacaklar.

Danışmanınızı seçin, "Arama başlat" butonuna basın, telefonunuz hemen çalacak ve danışmanınız size bağlanacak. Sadece siz ve danışmanınız arasındaki bu özel konuşmada sorununuza çözüm, derdinize çare önerilerini dinleyin, tartışın, sorun...  O sizin sıkıntılarınızın çözümünü biliyor, çünkü o yıllardır bu işi yapıyor! Bu fırsatı değerlendirin! ikimizz.tv üyesi olmanın ayrıcalığını yaşayın.

Unutmayın... Bu sohbette yalnızca danışmanınızz ve sizz... Yalnızca ikinizz... Ikimizz.tv’de buluşacaksınızzz...

 

Duyurular:

 

Değerli arayanlar, danışmanlarımız bazı zamanlar çok yoğun olabiliyorlar ve çağrılarınıza ilk anda yetişemeyebiliyorlar. Bu durumda, şunları deneyiniz:

- 5 dakika bekleyip tekrar arayın. Arka arkaya aramalarda bir kaç dakika boyunca sistem meşgul vermeye devam edebilir.

- (üye iseniz) Danışman beni geri arasın tuşuna basın. Böyiece dilediğiniz zamanda veya hemen danışman geri geldiğinde sistem otomatik olarak sizi arayıp danışmana bağlar.

- Danışmana mesaj yazıp ne zaman müsait olacağını sorabilir, bir saat verip randevulaşabilirsiniz.

 

Kahve fotoğrafı göndermek için info@ikimizz.tv adresine danışmanın adını yazarak e-mail gönderebilirsiniz. Fotoğraf danışmana iletilecek ve size arayabilirsiniz diye yanıt verilecektir.

 

Gizlilik ayarları

Web sitemizde çerezler kullanıyoruz. Bazıları çok önemlidir, diğerleri ise bu web sitesini ve deneyiminizi geliştirmemize yardımcı olur.