Yaşam Koçluğu

  • Kendinizden memnun değilseniz
  • İlişki kurmada zorlanıyorsanız
  • Sevgili özlemi çekiyorsanız
  • Maddi sorunlarınız varsa
  • Sürekli mutsuz hissediyorsanız

YAŞAM KOÇUNUZA DANIŞIN!

Yaşam koçunuz 24 saat telefon başında hizmetinizdedir.

Üye değil misiniz?

YENİ ÜYELERE FIRSAT...
İLK BEŞ DAKİKA KONUŞMANIZ SADECE 1 EURO !
Şimdi ücretsiz üye ol, ilk yüklemende %30 BONUS kazan!

Danışmanınız Yazıyor

Sıkça Sorulanlar

Facebook

Meltem danışmanımızı hep sevgi ile hatırlayacağız

Biz kimiz?

ikimizz.tv bir televizyon kanalı değildir. Yıllarca televizyonda canlı yayınlarda verdiğimiz ve yüzbinlerce kişiye ulaşan hizmetimizi, kurduğumuz Internet platformunda sürdürüyoruz. Avrupa'nın ilk Türkçe fal danışmanlık televizyon programlarının yapımcısıyız. Yine Avrupa'nın ilk interaktif Türkçe astroportalını kuran şirketiz. Teknik altyapımız, bu konuda Almanya'nın en gelişmiş altyapı ve donanımına sahip hizmet sağlayıcıları tarafından kurulmuş ve işletilmektedir.

Bazı diğer platformlar gibi sistemimizi yapay zeka ile yönetmiyoruz. İnsan unsurunu ön plana alıyoruz.

Gizliliğin ve kişisel bilgilerin korunmasına çok değer veriyoruz.

Tüm danışmanlarımız gerçek kişilerdir. Başkalarına ait fotoğraf kullanmazlar. İsimleri gizlidir, paylaşmamaları kuralımızdır.

Danışmanlarımızı büyük bir titizlikle seçiyoruz. Gelen başvuruları dikkat ile değerlendiriyor ve adayların deneyimleri, referansları ve sertifikaları olmasına önem veriyoruz. Kendileri ile eğitim ve deneme sürecini tamamladıktan sonra çalışmaya başiıyoruz.

Güvenmediğimiz, inanmadığımız adayları aramıza almıyoruz. Danışmanlarımız bizim için aile fertleri gibi değerlidir. Birbirlerini çoğunlukla kişisel olarak tanımazlar ve özel iletişim kurmazlar. Arayanların bilgilerini kesinlikle paylaşmaz ve hiç bir zaman bilgi alışverişi yapmazlar. Birbirlerine olan saygıları tamdır. Hiç bir danışmanımız arayan kişiye konusu dışında özel bilgi vermez, reklam veya tanıtım yapmazlar.

Siz arayanların en iyi hizmeti alabilmesi için sürekli işimizin başındayız.

Aradığınız danışman, sizin üye olurken girmiş olduğunuz bilgileri ve telefon numaranızı göremez. Sadece görebildiği sizin belirlediğiniz takma adınızdır. Onu da ancak konuşmanızdan sonra görebilir. Önce değil.

Eğer ki sizi sesinizden tanıdıysa, bilgilerinizi gördüğünü düşünmeyin. ikimizz.tv platformu gizlilik ve dürüstlük prensibine bağlıdır.

 content/yildizfali4.jpg

Bir sorununuz, bir sıkıntınız olduğunda, anlatacak veya paylaşacak bir kimse bulamadığınızda, bulsanız bile çekindiğinizde, ikimizz.tv uzman danışmanları size yardımcı olmaya hazır olacaklar.

Danışmanınızı seçin, "Arama başlat" butonuna basın, telefonunuz hemen çalacak ve danışmanınız size bağlanacak. Sadece siz ve danışmanınız arasındaki bu özel konuşmada sorununuza çözüm, derdinize çare önerilerini dinleyin, tartışın, sorun...  O sizin sıkıntılarınızın çözümünü biliyor, çünkü o yıllardır bu işi yapıyor! Bu fırsatı değerlendirin! ikimizz.tv üyesi olmanın ayrıcalığını yaşayın.

Unutmayın... Bu sohbette yalnızca danışmanınızz ve sizz... Yalnızca ikinizz... Ikimizz.tv’de buluşacaksınızzz...

 

Duyurular:

 

Değerli arayanlar, danışmanlarımız bazı zamanlar çok yoğun olabiliyorlar ve çağrılarınıza ilk anda yetişemeyebiliyorlar. Bu durumda, şunları deneyiniz:

- 5 dakika bekleyip tekrar arayın. Arka arkaya aramalarda bir kaç dakika boyunca sistem meşgul vermeye devam edebilir.

- (üye iseniz) Danışman beni geri arasın tuşuna basın. Böyiece dilediğiniz zamanda veya hemen danışman geri geldiğinde sistem otomatik olarak sizi arayıp danışmana bağlar.

- Danışmana mesaj yazıp ne zaman müsait olacağını sorabilir, bir saat verip randevulaşabilirsiniz.

 

Kahve fotoğrafı göndermek için info@ikimizz.tv adresine danışmanın adını yazarak e-mail gönderebilirsiniz. Fotoğraf danışmana iletilecek ve size arayabilirsiniz diye yanıt verilecektir.

 

Datenschutzeinstellungen

Wir nutzen Cookies auf unserer Website. Einige von ihnen sind essenziell, während andere uns helfen, diese Webseite und Ihre Erfahrung zu verbessern.

Portalsystem by flexportal.de